انجمن تحقیقات بازاریابی ایران (IMRA)، در آستانه‌ی بیستمین سالگرد تأسیس خود، برای «ترسیم چشم‌اندازی جدید از صنعت تحقیقات بازاریابی»، رویداد نیم‌روزه‌ی‌ «نسل نو، بینش نو» را در سالن همایش‌های هتل ارم ۹ اسفند ۱۴۰۲ برگزار می‌‌کند. در این رویداد بزرگ که با حمایت چندین انجمن علمی و صنفی و همین طور ده‌ها برند معتبر و با حضور حدود ۴۰۰ مدعو از میان صاحبان کسب‌وکار، کارآفرینان، مدیران ارشد، محققان بازار و دانشگاهیان در تهران برپا می‌شود، جمعی از برترین متخصصان تحقیقات بازار به انتقال دانش و تجربه و تبادل نظر در خصوص آخرین تغییر و تحولات این صنعت در جهان می‌پردازند.

در این رویداد صاحب‌ نظران تحقیقات بازاریابی، آخرین دانسته‌ها و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند و آقای عباس عنایتی مدیر تحقیقات موسسه پژوهشگران بین المللی آگاه بعنوان یکی از سخنرانان اصلی در رابطه با موضوع تحقیقات بازار برای امروز به بیان دانش و تجربیات خود در زمینه آنچه در برخورد برندهای بزرگ با تحقیقات بازار می شنویم خواهند پرداخت.

انجمن تحقیقات بازاریابی ایران از تمام علاقه‌مندان به تحقیقات بازاریابی در ایران دعوت می‌کند با حضور در این رویداد ضمن شبکه‌سازی، به گفت‌وگو درباره‌ی حال و آینده‌ی این صنعت بپیوندند.